Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Oksjoni taimer näitab alles jäänud aega registreerimiseks telefoni teel toimuvale oksjonile. Kui aeg jõuab nulli näidatakse toote juures parimat pakkumist veebis ja kirja „Käimas on telefonioksjon“. Lisaks kuvatakse kirja „Kõrgeim pakkumine telefonis“.. Edasi toimub oksjon telefoni teel juba KÕIKIDE inimestega, kes on teinud oma pakkumise. Oksjon lõppeb kui võitja on selgunud ja teised osalejad ei soovi enam juurde pakkuda. PARIM PAKKUJA INTERNETIS EI OLE AUTOMAATSELT OKSJONI VÕITJA!

Ei, registreerimine on tasuta.

Registreerid kasutajaks > teed pakkumise > võidad telefoni oksjoni > sõiduki omanik aktsepteerib hinna, seejärel väljastatakse võitjale arve > peale arve laekumist saate digilepingu, mille saadate tagasi allkirjastatult > teete maanteeametis omanikuvahetuse > viite sõiduki platsilt ära.

Jah, pakkumise ankeedi saab täita PEALEHEL, vajutades alloleval pildil näidatud nupule:

Ei, oksjoni võidetud summale ei tule mingit tasu juurde.

Arved saadetakse teie andmete all olevale e-meilile. Tellimuse infot näeb „Minu konto“ alt. Seal on kuvatud tellimuse number, toote info ja toote eest maksmisele kuuluv summa

Kahjuks ei, väljastame kauba alles pärast arve tasumist.

Logige sisse oma kasutajanime ja salasõnaga. „Minu konto“ alt avage “Konto andmed”

Info käibemaksu (20%) sisalduse kohta on iga oksjoni juures eraldi kirjas.

Vajuta pealehel “LOGI SISSE” nupule

Uuel lehel vajuta nupule “Parool kadunud”

Sissesta oma e-maili aadress ja vajuta “Küsi uus parool” nupule

Seejärel kontrolli oma e-maili aadressilt, kas said uue parooli lingi. Juhul, kui e-mail lähima 2 minuti jooksul ei saabu, kontrolli rämpsposti kausta.

Kauba saab kätte Sakust, Üksnurme tee 14, kui ei ole kirjutatud teisiti. Kokkuleppel pakume väiksematele asjadele postiga saatmis võimalust.

Piirhinnaga oksjonitel on eraldi märgitud juurde „piirhinnaga oksjon“. Piirhinnaks on kahekordne alghind.